عنوان

امتحانات شروع شده و کار من شده درس خواندن و درس خواندن خودمو از هر نوع کتاب خواندن محروم کرد . دو تا کتاب م  امیلی در نیومون که نویسنده اش همون نویسنده ی انی شرلی هست توصیه می کنم دو تا رو کامل بخونید . کتاب بعدی هم شهر معمولی هست از نشر پرتقال که هنوز هیچکدوم رو نخوندم ( امیلی در نیومون رو تقریبا ۵۰ صفحه ازش رو خوندم ) خلاصه که خوشحالم

شنبه امتحان علوم دارم . و من سخت در حال خوندنم  

همه دست دست بزنین که امشب عقد دایی کوچیکمه . عروس رو من تا حالا ندیدم ولی با توجه به توصیفات یه ذهنیتی دارم ‌ . دیگه امشب ببینم چه شکلیه ???? . 

تو مسابقات قرانم دوم شدم .  اینقدر من و دوستم ( اونم رتبه اورده بود ) بالا پایین پریدیم و خوشحالی کردیم که الان صدام گرفته . 

امروز تا ساعت ۱۱:۳۰ خوابیدم و کل کمبود خواب هفته رو جبران کردم . راستی یادم رفت سال نو میلادی هم مبارک . رنگ سال فک کنم سفید مرجانی باشه نه ؟؟؟ خیلی قشنگه و من از حالا عاشقش شدم . 

ارزو این پست هم اینکه خدایا تمام تمااام بچه های سرطانی رو شفا بده

پ.ن : از این به بعد تو هر پست یه ارزو می کنیم

با عشق کاترین

کتاب ,خواندن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بیا برا خرید اجناس فوق العاده انجمن علمی دانشجویی طب نظامی ایمن ترافیک کالا طراح سایت وردپرس تغذیه سالم بهداشت ومواد غذایی